Ubytování

Seychely jsou skvělé místo na luxusní exotickou dovolenou. Přepychově vybavené luxusní vily nabídnou dnes tolik vyhledávaný klid od ruchu civilizace. Seychelské ostrovy nabídnou resorty na téměř opuštěných ostrovech, některé vám dokonce k pobytu nabídnou soukromého komorníka, který bude zajišťovat spojení s okolním světem, zatímco vy si budete užívat prosluněnou písečnou pláž skrytou mezi palmami, oddělenou od civilizace nádhernými přírodními lesy.

Z vlastní zkušenosti můžeme doporučit pro luxusní dovolenou například tyto přepychové resorty:

Constance Ephélia Resort

Constance Ephélia Resort

Unikněte před ruchem moderní civilizace skryti v tomto resortu uprostřed tropického přírodního parku Port Luanay na ostrově Mahé. Vyzkoušejte kteroukoliv z pěti výborných restaurací a využijte dvou prosluněných písčitých pláží. Tento resort doporučujeme párům hledajícím soukromí, ale i rodinám s dětmi.

Four Seasons Resort Seychelles

Four Seasons Resort Seychelles

Resort ze sítě luxusních hotelů Four Seasons se rozkládá přímo na romantické pláži Petit Anse. Vily postavené podle kreolských tradic rozprostřené po okolních svazích nabídnou soukromí a relaxaci párům i dostatek prostoru a aktivit pro rodiny s dětmi.

Hilton Seychelles Labriz Resort & Spa

Hilton Seychelles Labriz Resort

Hilton Seychelles Labriz je jediným resortem na celém ostrově Silhouette, který je národním parkem. Prostorné a moderně vybavené vily, lázně uprostřed tropických lesů, ale také gurmánské restaurace s kreolskou, japonskou i světovou kuchyní, to vše je ideální prostředí pro páry hledající na Seychelských ostrovech soukromou relaxaci.